Конзервативни покрет Наши даје пуну и недвосмислену подршку министру Борису Братини поводом најновијих медијских напада и покушаја његове дискредитације.

Сматрамо да су изјаве које се приписују министру Братини злонамерно извађене из контекста, са јасном намером да се створи лажна слика у јавности и подстакну даље поделе у друштву. Ово није први пут да се поједини медији и политички актери служе манипулацијама како би ослабили оне који воде самосталну и одговорну политику.

Министар Борис Братина је у више наврата показао да делује у интересу државе и народа, те је недопустиво да се његове речи тенденциозно тумаче и злоупотребљавају у дневнополитичке сврхе.

Конзервативни покрет Наши јасно поручује да неће подржати хајку против било ког државног функционера који ради у интересу Србије, нити покушаје да се путем медијских конструкција врши притисак и урушава институционални поредак.

Позивамо све актере јавног живота на одговорност, смиривање тензија и објективно информисање грађана, без манипулација и политичких обрачуна.

Србији је потребна стабилност, а не вештачки изазване кризе.

Конзервативни покрет НАШИ


т Наши